Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Konkurs - Fallout 3
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Trzynasty Schron > Archiwum schronowe
Squonk
Dzięki uprzejmości wydawcy Fallouta 3 w Polsce - firmie Cenega Poland nasz serwis ma przyjemność przedstawić Wam możliwość zdobycia "ciepłych jak świeże bułeczki" egzemplarzy tej gry.

Wystarczy:
- zarejestrować się na naszym forum newsowym,
- zapoznać się z regulaminem konkursu,
- odpowiedzieć na trzy pytania,
- a odpowiedzi przesłać na redakcyjny mejl - podany w regulaminie ;-)

Jakieś pytania czy wątpliwości? Nie wiecie co to jest Fallout 3 i czy warto w to wejść? Odpowiedzią niech będzie zawartość naszej strony, która już od prawie dziesięciu lat stara się Wam co nieco przybliżyć w kwestii tej materii :-)

Zapraszamy!!!
Deat(c)hClaw
Hihi, widze, ze na Schronie to samo ^^ ... Dobrze - u Was moge brac udzial w konkursie biggrin.gif

EDIT: Pozwolilem sobie wspomniec o tym u nas.
Spicmir
hehe ogólnie na Schronie chyba łatwiejsze pytania mają = większe szanse że wygram smile.gif tylko po co mi 3 fallouty 3 tongue.gif
Deat(c)hClaw
Ale pytanie pierwsze jest tendencyjne xD ...
Squonk
QUOTE(Deat©hClaw @ 07-10-2008, 09:47)
Ale pytanie pierwsze jest tendencyjne xD ...
*

Oj zdziwiłbyś się zdziwił rolleyes.gif
MaFFej
Pierwsze pytanie jest troszkę niejasne, więc i odpowiadając musiałem zwyczajnie strzelać (jak pewnie dużo uczestników) bo drogą dedukcji można dojść równie dobrze do odpowiedzi dobrej jak i złej... Nie miałem szczęścia posiadać dostępu do internetu te 10 lat (!) temu, przez kolejne kilka kolejnych lat także, czyli pamiętać zwyczajnie nie mogłem. Na Schronie - chyba, że jestem ślepy (co jest możliwe biggrin.gif) - jasnej odpowiedzi nie znalazłem.

PS. Widać, że Cenega zakroiła większą promocyjno-konkursową akcję...
salmon
Jest na 13S dosyć jasna odpowiedź na pierwsze pytanie. Sam nie byłem pewien i musiałem poszukać wink.gif
Squonk
Odpowiedzi na wszystkie pytania są na stronie - niektóre stoją jak byk na polu, na niektóre trzeba pogmerać tu i ówdzie cool.gif
Deat(c)hClaw
Walek, jak widze, jaka strone konkursowa przyszykowal Outpost, to mi sie wstyd robi sad.gif ...
Squonk
Jak na moją ocenę ma ona za bardzo korporacyjny wygląd tongue.gif Za mało tam tego "fanowskiego chaosu i zorganizowanej anarchii" biggrin.gif Ja zaś ze swojej strony konkursowej jestem zadowolony - jako, że sam ją zrobiłem - bez żadnego wsparcia wub.gif Jak zawsze zresztą, gdy trzeba jakieś zlecenie zrobić bigyellowgrin.gif

Więc co się łamiesz Szpon - wyeksponuj jakoś dział o F3 i bedzie stykać smile.gif
Deat(c)hClaw
Trzeba miec co eksponowac wink.gif ... U nas jak na razie dzial F3 sklada sie tylko z newsow o wspomnianym smile.gif ...
Squonk
No my tam nie musimy udawać wielbłąda - nawet gdy byśmy chcieli wink.gif Za twarz Fallouta 3 na Schronie robi m.in. kilkuletnia baza newsów o tej grze i wystarczy tongue.gif

Co oczywiście nie znaczy, że nie chciałbym mieć takiej strony konkursu jaką mają outpościaki (i pozmieniać ją według własnych koncpecji). Ale że się nie ma tego co się lubi - to się co się ma cool.gif
Ulyssaeir
Jakkolwiek by nie kombinować, wykonana estetycznie strona konkursowa Outpostu nijak nie pasuje do Schronowych kolorów, ni też do układu i charakteru serwisu.
Squonk
Ale ich strona jest wrzucona na nową domenę i nie jest zintegrowana (wizualnie) z serwisem. Teoretycznie dałoby się takie coś zrobić i u nas - tylko trzeba się znać ustawieniach serwera, domen, DNS i takich tam.

Czyli - czytaj - Hammer potrzebny od zaraz tongue.gif

No a że jest jak jest - to jest jak jest. A jest dobrze smile.gif
Deat(c)hClaw
Ale nowa domene to trzeba wykupic przeciez :/ ...
Nathaniel
Eeee myślałem, ze dacie odpowiedź na pierwsze pytanie... wink.gif
Wiem, wiem poszukać na Schronie biggrin.gif
Zresztą i tak nie mam szczęścia do losowań. sad.gif
bio_hazard
Skora nie masz szczescia do losowan - zerkni zatem tutaj smile.gif
Squonk
Zostały jeszcze trzy dni! smile.gif
salmon
12. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi dnia 21.10.2008 roku.

Coś nigdzie nie widać tych wyników...
Kilroy
Daj luzu, do końca dnia niecałe 3 godziny smile.gif
Morbid
Wiem że spieprzyłem konkurs Elixira;/ popieprzył mi się Pip-Boy z Vault-Boyem;/ zresztą nie pierwszy raz;/ I coś czuje że tym razem też jakieś pytanie zawaliłem;]
Squonk
Wyników dziś nie będzie bo aby nie było żadnych przekrętów czy podejrzeń co do nich - do losowania zwyciężców został "zaprzęgnięty" przedstawiciel Cenegi. Jednak dziś zamiast odpowiedzi z mejlem koordynacyjnego o Falloucie 3 - dostałem obszerną procedurę o konkursie na temat gry Sacred 2 blink.gif

No comments huh.gif

Ale, że

14. W przypadku nieprzewidzianych trudności technicznych - termin ogłoszenia wyników może ulec zmianie.

To wyniki będą jutro smile.gif Albo wtedy kiedy będą wink.gif

EDIT:
Info na stronę wrzucę jakoś dziś - chyba, że ktoś chce tego Sacreda 2 czy jak to się zwie unsure.gif
Kilroy
Jednak dziś zamiast odpowiedzi z mejlem koordynacyjnego o Falloucie 3 - dostałem obszerną procedurę o konkursie na temat gry Sacred 2

Chyba nie podpisaliście czegoś i teraz konkurs z tym będziecie robić? unsure.gif

Info na stronę wrzucę jakoś dziś - chyba, że ktoś chce tego Sacreda 2 czy jak to się zwie

wziąć grę czy konkurs? jak grę to mogę wziąć smile.gif od przybytku głowa nie boli tongue.gif
Squonk
A co to w ogóle jest za gra? blink.gif No nieważne - trza czekać smile.gif
Kilroy
QUOTE(Squonk @ 21-10-2008, 23:18)
A co to w ogóle jest za gra?
*

Jakiś h'n's w stylu Diablo
Ulyssaeir
H'N'S z elementami dobrego crpg. Pierwsza część była - werble - w rzucie izometrycznym druga jest full 3d ;P

Na pysk, na zbity pysk ten świat upada ;|
Squonk
Diablo srablo huh.gif A pamięta ktoś gry z zeszłego roku lansowane jako "diablo dobre sieczrąby"? Ech...
salmon
Nie, bo "diablo dobry sieczrąb" jest tylko jeden. I tylko ew. Diablo3 będzie mogło równać się z poprzedniczkami. Nie sądzę, żeby ktoś kiedykolwiek zrobił diablopodobną grę lepszą lub chociażby prawie tak dobrą jak diablo.

Jednak dziś zamiast odpowiedzi z mejlem koordynacyjnego o Falloucie 3 - dostałem obszerną procedurę o konkursie na temat gry Sacred 2

Lol, Cenega rulz biggrin.gif
Squonk
Dlatego uważam, że wszędzie powinna być stosowana zasada zorganizowanej anarchii rolleyes.gif Dzięki niej np. taki burdel jak Trzynasty Schron może działać już n-ty rok i mieć od czasu do czasu jakieś sukcesy bigyellowgrin.gif

Sprawa się wyjaśniła - wyniki będą lada chwila smile.gif

-----

Zwyciężcami zostali:

1) Sid
2) kat1000
3) Dagon

Gratulujemy zwyciężcom, dziękujemy uczestnikom za udział smile.gif Ta historia nie ma jednak jeszcze swojego końca. Ale o szczegółach będziemy już informować TUTAJ wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.