Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [F3] Winda w National Archive
SHAMO Fallout Community > Dla Gości > Wasze Pytania Dotyczące Fallout
Obsydian
Czy komuś udało się uruchomić windę w National Archive? Gdzie jest klucz?
Ulyssaeir
Mi się udało, ale przy drodze w dół, nie w górę. Na górze czeka mini quest z jej uruchomieniem, więc może dlatego nie da się tego zrobić wcześniej.

Albo się da tongue.gif
Obsydian
Dobra... to jak wejść na górę do tej windy całej? ;]
Ulyssaeir
Kur... tyle tych budynków, wind, sorry ale niałem na myśli inny budynek, na tą chwile nawet nie kojarze o jaką windę chodzi ;P

Podaj mi questa to sobie przypomne wink.gif
Obsydian
Quest który wiąże się z tym budynkiem to subquest ze zdobyciem Deklaracji Niepodległości ze ściśle pilnowanego Archiwum Narodowego - na pietrze roi się od SM, a w piwnicy od robotów.
Ulyssaeir
A. Racja.

Ja postanowiłem odzyskać Deklarację samemu i choć kilkukrotnie przemierzałem całą lokację na piechotę w poszukiwaniu klucza to tegoż nie znalazłem. Wiem że sama Sydney mówiła coś o windzie z której można skorzystać, więc zapewne tylko z nią w drużynie można sobie ułatwić drogę, bo tych SM jest rzeczywiście sporo. Spróbuj ją zabić i zobaczyć, czy ma klucz na sobie, bo kradzież raczej nie wchodzi w rachubę, choć mogę się mylić.

Swoją drogą, SM nie są w części tak niebezpieczne jak roboty na dole, zwłaszcza jeden.
Obsydian
Mówisz o tych trójkołowych wytrzymałych jak Behemot SM ? ;] jest ich 3 na dole biggrin.gif. Można sobie skrócić drogę poprzez udanie się od głównego wejścia w lewo i przejście przez salę z robotami i osobowościami polityków. Trzeba się tylko na górze przebić przez 3 albo 4 SM.
Ulyssaeir
Ja sobie poradziłem z użyciem min. A w pokoju z deklaracją też rozłożyłem miny i zdetonowałęm je zdalnie za pomocą karabinu myśliwskiego. Cholernie trudno jest utrzymać neutralną karmę bo prawie na każdym kroku się ją zyskuje. Dochodziło do tego że rozwalałem przypadkowo spotkane osoby, ale dopiero rozwalenie Megaton pozwoliło mi wrócić na droge neutralną ;P

Szkoda że nie można powiesićsobie Deklaracji w pokoju. Fajny gadżet ;]

Swoją drogą, za odzyskanie najważniejszego dokumentu w historii USA sobie życza bardzo mało kasy...
mbwrobel
Sekretna winda, o której mówi Sydney znajduje się w pomieszczeniu, w którym ją po raz pierwszy spotykamy - wystarczy ją (windę - nie Sydney tongue.gif ) otworzyć za pośrednictwem terminala. Płyta o wymiarach około metr na metr wysunie się z podłogi na wysokość około 30 centymetrów i to właśnie jest ta winda. W Archiwum Narodowym jest jeszcze jedna winda - towarowa, ale by ją uruchomić trzeba mieć naukę na poziomie bodajże 65% (taki nietypowy próg). Niestety, aż tak w naukę nie inwestowałem, więc nie wiem, czy przejażdżka nią daje jakieś inne profity oprócz ułatwionego dostępu do Deklaracji Niepodległości (a zakładam, że tam właśnie się nią dojedzie).

Ktoś wie, czy Sydney będzie jeszcze przydatna w późniejszych etapach gry? Ma fajnego peema, a ja mam grubo ponad tysiąc sztuk amunicji do niego. Wydaje mi się, że jednak po dobroci nie będzie chciała się z nim rozstać. bandit.gif
Ulyssaeir
Coś mi się wydaje że jest sposób by dała go nam sama, po dobroci, gdyż i tak zechce zmienić styl życia, zwłaszcza po tym co jej powiemy, o ile powiemy, o ile coś znajdziemy :>

;P

99% pewności, stuprocentowej nie mam.
mbwrobel
Ulyssaeir - właśnie uratowałeś Sydney życie (albo rzyć - jak kto woli biggrin.gif )

A teraz idę wyrżnąć w pień jakąś wioskę, bo jestem już "ambasadorem pokoju" i perk na spicza mi nie bryka. Działa tylko przy charakterze neutralnym.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.