Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [F3] Poprawienie jakości grafiki
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Fallout 3 > G.E.C.K.
Morbid
Podstawowe tekstury tak świata, jak i broni i ubrań/pancerzy nie są za dobre, ale na szczęście modderzy nie śpią wink.gif

Tutaj będę zamieszczał (choć jak najbardziej zachęcam do tego abyście i Wy coś wrzucili) najlepsze moim zdaniem "podmiany tekstur".

Nie będę zamieszczał tutaj żadnych bajerów typu "różowy power armour" itp. tip. i Was też bym prosił o trzymanie się tej reguły.

Ale do rzeczy (nie będę wrzucał obrazków w przypadku istnienia tychże na stronie moda) o to najlepsze/najciekawsze:

Better street litter

Znacznie zwiększa jakość śmieci (gazety, ulotki etc.) spotykane w zasadzie wszędzie na pustkowiach. UWAGA w pomieszczeniach mogą dziać się dziwne rzeczy, np. świrujące tekstury podłogi (ale nie zawsze).

Hi res weapons

Coś co powinno być od razu, bronie nie wyglądają jak rozmazana kupa (najbardziej widoczne na minigunach, flamerach i innych większych broniach)

Jak wyżej tylko dla pancerzy/ubrań (polecam obydwa, spadek wydajności - mininalny)

NEILMC Terrain Pack

Pakiet który podmienia defaultowe textury na nowe (ale trzymające "klimat"), autor wrzucił je w trzech rozdzielczościach: 512x512, 1024x1024, 2048x2048, jak łatwo się domyślić ta ostatnia jest tylko dla super konfiguracji, lecz i pozostałe wyglądają znacznie lepiej od tych od beth. Uwaga, ten mod nie podmienia textur budynków, ich wnętrz, szafek itp. Tylko gleba cool.gif

albo

Terrifically Terrific Landscape Texture

Mod jak wyżej, sprawa gustu ale te w przeciwieństwie do ostatnich, po prostu podwyższa defaultowe tekstury, a nie je podmienia na nowe. Polecam, spadek wydajności jest mały, a jakość grafiki jest znacznie lepsza.
Morbid
Terrain Pack ROCKS_ADD_ON_PACK

Kolejna porcja tekstur, tym razem zrobimy retex skał i innego badziewia.

Do wyboru trzy rozdzielczości, od takiej samej jak defaultowe po uwaga 8192x8192.
Dragunov
Czy tylko mi się krzaczy grafika po instalacji HD moda?
Morbid
A zrobiłeś wszystko jak txt nakazał? wink.gif Podaj mi dokładnie który mod Ci się krzaczy, a pomogę. Najlepiej obrazek wlep, abym mógł zobaczyć co się dokładnie dzieje u Ciebie, albo chociaż opisz swój kłopot.

Pamiętaj że Terrifically Terrific Landscape Texture nie można łączyć z NEILMC Terrain Pack.
Dragunov
Ten

A bug ciężko będzie złapać, trwa jakąś sekundę i polega na lataniu jakiś kresek przed ekranem. Postaram się uchwycić.
Morbid
Tego moda nie testowałem (dwa razy mi ściąganie przerwało, dlatego go olałem), więc nie bardzo wiem gdzie może leżeć problem. Może masz inne mody zmieniające grafikę w f3? Jak tak to pewnie gryza się z sobą.
LoveBeer
hohoho, moderzy widze zaczeli od najwazniejszej kwestii jaka jest grafika bounce.gif
Morbid
QUOTE(LoveBeer @ 13-01-2009, 10:26)
hohoho, moderzy widze zaczeli od najwazniejszej kwestii jaka jest grafika  bounce.gif
*Czepianie się na siłę nono.gif założyłem ten temat dla osób które uważają że grafika w F3 ssie i fajnie byłoby ją poprawić. Jak się pojawią odpowiednie mody dodające klimatu, to dam o nich znać też (bo sam nawet nie mam czasu uczyć się gecka sad.gif ).
SzU
Testuje ktoś te mody? możnaby je opisywać dalej...

Mnie np. ciekawi jak się nazywa ten:
http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiad...i/282669562.jpg
biggrin.gif

i czy więcej twarzy jest podmienionych...
Jim Cojones
Wygląda na pracę Tessery (znanej m.in. z nude modów do VtMB i Obliviona). Pomijając tematykę, trzeba przyznać, że jakość modelu jest całkiem niezła - można nawet powiedzieć, że na poziomie zbliżonym do H-L2 (chociaż trzeba być ostrożnym, bo na takim małym obrazku nawet stwory z Dooma mogą prezentować się całkim znośnie).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.