Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: domena fallout.pl do sprzedania na allegro za...
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Koalicja Serwisów Fallouta
kkdm
http://allegro.pl/item509503173_domena_fal...adioactive.html

Jak dla mnie to goscia z deczka po****dzielilo
czechu
Byłaby warta tych pieniędzy, gdyby się komuś chciało zrobić komercyjną stronę o Falloucie, a z tym będzie ciężko smile.gif
Deat(c)hClaw
Powodzenia temu panu zycze xD ...
entrop
pomyśleć że za http://fallout-zakon.pl muszę w lutym 99 zł wybulić ;(

z drugiej storny dotąd myślałem, że to dużo ;-)
Kilroy
Shamo ze swoimi 4250 zarejestrowanymi userami może ściepę zrobić - każdy daje po 2,4 zeta i jeszcze zostanie na kupno alku by to oblać wink.gif
Micronus
Krótko: poje... chana cena:p
Koleś kompletnie nie zna się na temacie imo. Cenega/cdp ma opory przed rozdaniem egzemplarzy darmowych dla ludzi prowadzących niejako dla nich polskie oficjalne strony, a co dopiero wyłożyć na to gotówkę. M.in. po to żeby uniknąć takich sytuacji od kilku lat promowane są "kolektywy" i jazda na subdomenach. Nie ma absolutnie żadnych szans na wykupienie tej domeny po tej cenie według mnie. Nie wiem czy i tysiaka by ktoś wyłożył, bo można to ominąć i bardzo fajnie na tym wyjść.

Jakiś sens by to miało, gdyby w Polsce jeden dystrybutor posiadał prawa do wszystkich falloutów i był ustawiony na przyszłość. Wtedy jako tako, może kiedyś film wyjdzie i fallout MMO - w takim przypadku bardziej się opłaca, ale i tak, 10 kafli to dla mnie chora cena i w tym momencie nie widzę "gracza" o tę domenę.
el_g
QUOTE(Kilroy @ 21-12-2008, 17:31)
Shamo ze swoimi 4250 zarejestrowanymi userami może ściepę zrobić - każdy daje po 2,4 zeta i jeszcze zostanie na kupno alku by to oblać wink.gif
*
Fajny pomysl, ale nie wypali. Juz jedna czy dwie takie akcje w historii Shamo byly i niewiele z nich wyniklo... dry.gif
gazda
a nad czym tu dyskutowac
nie jedyna aukcja z cena z kosmosu
Kilroy
Mógłby puścić ją na zwykła licytację i zobaczyć ile ludzie chcą za nią dać a nie walić ceną z kosmosu.
IMHO zlukajcie sobie jego inne aukcje:
spec.pl - 61k
serwis UPLOADER.PL - 30k (obecnie dają za niego 3k)
tombraider.pl (+"gratis" tomb-raider.pl) - 10k

Człek poryty i nie mający równo pod sufitem, ot co.
Szczypiorex
Ta domena ma potencjał i może zarobić grubo ponad 10k tylko do tego trzeba ciężkiej pracy... No i szkoda, ze dopiero teraz a nie przed premierą 3jki
Deat(c)hClaw
QUOTE(Szczypiorex @ 21-12-2008, 19:50)
Ta domena ma potencjał i może zarobić grubo ponad 10k tylko do tego trzeba ciężkiej pracy... No i szkoda, ze dopiero teraz a nie przed premierą 3jki
*

Eee... W jaki sposob wg Ciebie mialaby zarobic te 10 tys? Dystrybutor takiej domeny nie potrzebuje, bo on zarabia tylko na tym, co sprzeda w sklepie. Producent tez nie, bo wystarczy mu szum, jaki podniosa serwisy poswiecone grom i strony fanowskie...

Pomysl, czemu Bethsoft promowalo Fallout 3 poprzez strone, ktorej adres nie zawieral nawet slowa Fallout. Dla tych, ktorzy na marce moga zarobic taki adres nie ma zadnego praktycznego zastosowania...
bio_hazard
A moze specjalnie takie ceny dowalil, zeby zobaczyc ile ktos jest w stanie dac za domene - no bo jesli cena nie osiagnie minimalnej - nie ma przeciez obowiazku sprzedawac - a zawsze sie moze dogadac poza allegro z tym kto chcial dac najwiecej...
Squonk
Temat przeniosłem tutaj - ma więcej wspólnego ze sceną niż z samymi Falloutami.

-----

Facet uwierzył w potęgę i mit siły sceny - wypasione serwisy z ciekawym mięchem, tłumy luda na forach, prężny i oddany sprawie beton, wreszcie spotkania w rilu - pomysłowi ludzie w swych pomysłowych strojach.

Ale to fasada za którą na pewnych odcinkach kryje się goła dupa, w której ubraniu - jak słusznie zauważył Majkro - nic a nic nie pomagają polscy dystrybutorzy gier.

@Szczypiorex
Hehehehehe biggrin.gif Skądś tyś się urwał człowieku rolleyes.gif

Jest taka strona co niby jest oficjalną polską stroną o Falloutach - mają za sobą niby potęgę w postaci gram.pl - a whoojnia tam jak 150. Taaa... potencjał... huh.gif Chyba na tym by zbić szybko kaskę na frajerach, robiących za friko oficjalną-fanowską stronę.

Tylko, że tacy nie znaleźli się nawet przy premierze F3. Albo tez - w co bardziej wierze - Cenega zabrała się do tego jak pies za jeża.
Deat(c)hClaw
QUOTE(Bio_Hazard @ 21-12-2008, 20:18)
A moze specjalnie takie ceny dowalil, zeby zobaczyc ile ktos jest w stanie dac za domene - no bo jesli cena nie osiagnie minimalnej - nie ma przeciez obowiazku sprzedawac - a zawsze sie moze dogadac poza allegro z tym kto chcial dac najwiecej...
*

Tyle, ze tam nie ma nawet opcji licytacji - jest jedna sztywna cena kup teraz...
Squonk
A może to ktoś związany kiedyś/dziś ze sceną jest?
bio_hazard
Szpon >> fakt.. .zasugerowalem sie licytacja domeny UPLOADER.PL
SPEC
QUOTE(Kilroy @ 21-12-2008, 19:20)
Mógłby puścić ją na zwykła licytację i zobaczyć ile ludzie chcą za nią dać a nie walić ceną z kosmosu.
IMHO zlukajcie sobie jego inne aukcje:
spec.pl - 61k
serwis UPLOADER.PL - 30k (obecnie dają za niego 3k)
tombraider.pl (+"gratis" tomb-raider.pl) - 10k

Człek poryty i nie mający równo pod sufitem, ot co.
*

hm, a po co komu spec.pl? Oo' Z niczym mi sie to specjalnie nie kojarzy smile.gif Uploader - ofszę, kojarzy mi sie wink.gif
mbwrobel
Czy był ktoś ostatnio na oficjalnej polskiej bethesdowej stronie Fallouta 3? Tam gra wciąż dopiero trafia do tłoczni. Pies z kulawą nogą się nawet nie zainteresuje jej aktualizacją. A co dopiero mówić o budowie nowej strony od podstaw w takim kraju jak Polska i do tego za 10k PLN na dzień dobry? Życzę powodzenia.
Obsydian
Aukcja dla kogoś kto nie ma co robić z pieniędzmi, albo dla skończonego idioty ;]...
Kamilos
Właśnie od jakiegoś roku zastanawiałem się kto jest właścicielem domeny, bo chyba miał zamiar coś tam działać. Podejrzewam też, że najpierw wysłał oferty do Cenegi / Bethesdy ale go oleli.
A czy to nie przypadkiem Ausir miał ta domenę kiedyś?
Obsydian
Ausir byl glownym redaktorem portalu Fallout, a pozniej znanego pod nazwa Sierra Army Depot. Wlascicielem byl niejaki DarkOne.
Ausir
Ano. Swego czasu Dark One po prostu zniknął z serwisu, po czym nie przedłużył domeny i ktoś ją podkupił. Musieliśmy się wtedy przenieść na fallout.scifi.pl.
Spicmir
ja kupie tą domenę ... jak wygram w totka
Squonk
Tak se myślę, że ta domena byłaby dobra dla takiego serwisu o nazwie Trzynasty Posterunek co to miał tam kiedyś powstać rolleyes.gif
mbwrobel
www.fallout.pl => Trzynasty Posterunek tongue.gif

Duuuży skrót myślowy biggrin.gif
Squonk
Lepszy niż fallpost.net wink.gif
Kilroy
A może załóżmy stronę w stylu pajacyk.pl i niech ludzie klikają na wykupienie domeny? tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.