Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cynki i namiary na artykuły, nowiny
SHAMO Fallout Community > Dla Gości > Propozycje - Nowości / Wiadomości
Quinn
W temacie tym proszę zamieszczać linki, odnośniki, sznurki, itp. do różnorakich informacji, newsów, wieści czy artykułów.

Co ciekawsze informacje będę opracowywane i publikowane, znajdzie się również stosowna informacja o osobie, która daną wieść podrzuciła.


-----

Jest to także temat dla wszystkich serwisów, pragnących publikować swoje newsy bezpośrednio na Shamo. smile.gif

Najlepsza możliwa forma to:

NMA: Awaria Crossroads

QUOTE
Spokojnie, to tylko awaria... a przynajmniej taką mamy nadzieję. Przedświąteczne padnięcie serwera (podziękowanie dla hostera) a potem przywrócenie go spowodowało tylko początek koszmaru jakiego się nie spodziewaliśmy. Na obecny czas dodawanie newsów i jakichkolwiek artykułów jest obecnie mocno utrudnione i póki co, nasi technicy pracują nad rozwiązaniem tego problemu. Część już została naprawiona, ale jeszcze sporo zostało do zrobienia. Szczęściem jeszcze działa forum, tak więc stay tuned!


Czyli po krótce bezpośredni odnośnik oraz krótka informacja na temat. smile.gif
AoL_Rextor
W nocy z 19 na 20 lipca będzie można na forum projektu Alternatywna Rzeczywistość znaleźć link do najnowszej misji. To oraz wiele innych różnych nowości na forum, oraz na stronie projektu

http://alternative-f0t.phorum.pl
http://aol-ft.prv.pl/covert%20ops/covert_ops.html

proszę o pozytywne rozpatrzenie notki jako newsa wink.gif
BadOne
Dzisiaj oglądając Discovery Channel natknąłem się na program The Colony misja przetrwanie (The Colony), klimaty postapo są, myślę, że warto obczaić

Link do opisu programu:

http://discoverymedia.pl/thecolony/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.