Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: fabryka toksyn - crash
SHAMO Fallout Community > Większe Modyfikacje Fallout'ów > Awaken
Fletcher
w fabryce toksyn, po otwarciu bramy pojawia się gadka ghula z alarmem, klikam ok i po ok. 2 sek. wywala mnie do windowsa. ma ktoś pomysł jak z tym sobie poradzić? bo to dość bolesna kwestia nie móc skończyć gry przez bug na samym jej końcu sad.gif
mbwrobel
Przed wejściem do fabryki wyłącz tury, przejdź na real time. Sami twórcy nie wiedzą dlaczego ta gra w tej lokacji nikomu nie chodzi w turach tongue.gif .

Edytka:
Miałem na myśli - przed otwarciem tej chol..nej bramy.
lolowski
QUOTE(mbwrobel @ 25-01-2009, 22:39)
Przed wejściem do fabryki wyłącz tury, przejdź na real time. Sami twórcy nie wiedzą dlaczego ta gra w tej lokacji nikomu nie chodzi w turach  tongue.gif .

Problem dosc upierdliwy, jednak uporczywe grzebanie zaowocowalo tymi dwoma znaleziskami:
pierwszy watek
drugi watek
...ktore mowia tyle, ze problem lezy w pliku amster.ent, i mozna go sobie podmienic na mis10_freak.ent (np. stad), zmieniajac nazwe na amster.ent. Mi zadzialalo, tzn. tryb turowy dziala i nie wyrzuca bledu, a czy do konca to nie wiem, bo jeszcze do mastera nie doszedlem (pewnie bedzie inaczej wygladal).

EDIT: gry nie trzeba zaczynac od nowa, ale musialem od nowa wejsc do Toxins Factory (... i uzywam angielskiej wersji FT i moda Awaken).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.