Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Czat: spotkania
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Fallout Corner
Pages: 1, 2
Mr_Frodo
pisze ten wątek bo nie kturym nie pasuje termin spotkań na chacie i chcee się spytac proporzycjie zmiany termynu ja proponuje piątek o 18.00:bs:
czechu
Moim skromnym zdanie to jest malo prawdopodobna zmiana terminu spotkan. Wiele osob juz sie przyzwyczailo i wielu osoba tylko sobota pasuje. Poza tym w przysly piatek o 18 mam bierzmowanie wiec odpada smile.gif
Obsydian
ze tez sie Wam chce ... ja poczekam tylko na to jak sie Wam odechce ;] ... kazdy to przerabial ;]
czechu
Ja tam mysle ze na chacie fajnie jest czasem pogadac, ale jezeli bedzie takie zainteresowanie jak dotychaczas to rzeczywiscie mozesz sie juz niedlugo doczekac.
Deat(c)hClaw
Czechu, ale musisz przyznac, ze ostatnio bylo troche ludu...
czechu
No ale mimo wszystko to nie bylo nic imponujacego.
SzymcioO
MI OBECNIE NIE PASUJE, LEPIEJ PIĄTEK 18
czechu
A macie jakies propozycje co do terminu konfrontacji bo z dzisiejszej chyba nic nie wyjdze. Duzo za male zainteresowanie i zadnych znakow zycia.
Spicmir
A wiec propo czata no chce nam sie spodkac 1 na miesiac i pogadac o falloucie . Tylko ze 1 na ten miesiac jest troche ludu i idzie fajnie pogadac .A co do czasu spodkania to chyba możesz w sobote poswiecic 1 h szczegulnie ze to tylko 1 h an 31 dni smile.gif
Mr_Frodo
a nie pomysłałesz czemu jest tam mało osób:

-bo 1 primo brak czekawych projektuw

-po 2 primo dethclaw wpada tylko na 1min:eek:

-po 3 primo terminy nie kardemu pasuje w soboty o 12.00:czytaj:
SzymcioO
Frodo, Zgadzam się z 2 i 3 primo, ale co do pierwszego to juz mam temat na konfrontacje, bo każdy temat jest GOOD jak będzie ciekawe prowadzenie i pomoc i goście (patrz primo nr.2).

Co do Primo nr. 3 mam także zastrzerzenia, ale nie ede rozpisywał, bo powstanie konfrontacja na łamach Shamo... :-)
Spicmir
Wezcie mnie ludzie nie rozwalajcie ze macie ale do Deatchclawa ze wpadl na chwile . On zawsze w sobote od 7: z drobnymi siedzi i aktualizuje stronke , wchodzi na SHAMO , i robi koope innych zeczy dla f2c a wy mu zazuczacie ze byl tylko 1min na czacie .

Bez komentarza ...
czechu
Mr_Frodo napisał(a)

a nie pomysłałesz czemu jest tam mało osób:

-bo 1 primo brak czekawych projektuw

-po 2 primo dethclaw wpada tylko na 1min:eek:  
-po 3 primo terminy nie kardemu pasuje w soboty o 12.00:czytaj:

1. Wydawalo mi sie konfrontacja jest ciekawym projektem.

2. Jeden Deatchclaw czata nie czyni.

3. Nie znam terminu ktory by wszystkim dogodzil, w sobotu zawsze przewijalo sie ok 20 osob i bylo ok.
SzymcioO
Jak komuś sie chce to przyjdzie, jak nie to bes łachy i po sprawie:alien:
SzymcioO
Obsydian napisał(a)

ze tez sie Wam chce ... ja poczekam tylko na to jak sie Wam odechce ;] ... kazdy to przerabial ;]

To se, kurna, poczekasz...
Spicmir
SzymcioO napisał(a)

Jak komuś sie chce to przyjdzie, jak nie to bes łachy i po sprawie:alien:
wiec ckoro ci nie pasi sobota to sija nikt cie nie zmusza . Wogule ten wasz piątek 18:00 to lekko głupawy pomysł powiedz mi kto w piatek wieczorem siedzi w domu ?

(mówie tu o normalnych dorosłych ludziach )
SzymcioO
ja
czechu
No mnie los ukaral tym ze w piatki koncze lekcje o 16 i mi sie nic juz prawie nie chce procz siedzenia w domu, a tak wogole to nawet by mi sie nie chcialo zcatowac o czyms waznym, wiec tez uwazam ze to nie jest ciekawy pomysl.

Aczkolwiek nie uwazam ze spotkania o tej porze sa nie mozliwe, przeciez nikt Wam nie zabrania wejsc o tej porze na chata i porozmawiac, tylko musicie sie jakos zorganizowac i bedzie ok. Ja nie widze zadnego problemy, a jestem nawet jak najbardziej za.
Spicmir
Zgadzam sie Czechu_N chat jest dla was . Przy wejsciu nie stoji mirspic i nie wyciepuje z tekstem; dzisiaj nie sobota nie 12 wypad
czechu
Tak sobie teraz przegladam ten i inne stare topici na tej tablicy i mi sie lezka w oku kreci :cry: Fajnie bylo :cry:

To co ? Jutro stawia sie na spotkaniu pelny sklad ? smile.gif
Deat(c)hClaw
Nie wiem co sie stalo, ale probowalem wejsc na czata przeszlo pol godziny i nie udalo mi sie. A jak bylo u Was?
czechu
Ja nie mialem akurat w tym czasie internetu tongue.gif Wiec mam wrazenie ze to spotkanie chyba przejdzie do historii biggrin.gif
Deat(c)hClaw
Miejmy nadzieje, ze nastepnym razem bedzie lepiej i ze czat bedzie dzialal :cool:
czechu
No i kolejne spotkanie za nami. Dzieki wszystkim za jakby nie patrzec, dosc spora frekwencje. O ile dobrze pamietam to przez cale spotkanie przewinelo sie chyba z 18 czy 19 osob... Nie zabraklo typowych rozmow o Falloucie, jak i o filozofii smile.gif

Jak ktos ma ochote to moze sobie przejrzec logi z calego spotkania

SPEC
No ciekawe co się stało, że tyle ludzi nagle zaczęło przychodzić smile.gif może lepiej nie pytać? A ten czat to nawala :| Ale innym z tego co wiem to nie dawał nad czym my¶leć. A ja to nie mogłem zażyć przyjemno¶ci z rozmowy :| ale na kawałku byłem smile.gif

A następne spotkanie odbędzie się 4 grudnia.
czechu
Chyba ze sie zorganizuje jakies spotkanie szybciej smile.gif Ale to juz zalezy tylko od was.
Rawdanitsu
Owszem! Ostatnie spotkanie było całkiem niezłe i przybyło mi nowych kontaktów na li¶cie GG. A tak w ogóle jak je¶li dalej tak pójdzie z tym gadaniem o Fallout, Nuklearnej Zagładzie Ludzko¶ci i dolewaniem do tego wszystkiego filozofii to powstanie jej nowy dział: Filozofia PostApokaliptyczna - o ile już taka nie istnieje smile.gif
czechu
Sie smiejesz ale mysle ze w tej kwesti wielu filozofow, psychologow czy innych naukowcow, mialo by wiele do powiedzenia i do rozpatrywania. Wiele kasy wydawane jest na rozne schrony przeciw atomowe i inne srodki zabezpiecznia przed zaglada ludzkosci, to moze warto by opracowac rowniez jakis program w kwesti psychologii lub filozofii dotyczacy tego co mialo by sie dziac po tejze zagladzie...moim zdaniem jest to rownie wazne jak solidny schron. Przetrwac powininno nie tylko cialo czlowieka ale rowniez jego umysl wraz ze spolecznym dorobkiem cywilizacyjnym.
Rawdanitsu
Czę¶ć ludzi zawsze będzie filozofami. To kwestia ich osobowo¶ci - osobowo¶ci vertykalnej. Potrzebny jest w takim schronie kto¶ kto potrafi przenikn±ć przez wszystkie płaszczyzny na jakich operuj± jednostki horyzontalne. Problem w tym, że osobowo¶ci horyzontalne, nie s± w stanie poj±ć osobowo¶ci vertykalnych ale w drug± stronę, to na szczę¶cie działa. I teraz zastanówmy się, ilu takich filozofów powinno być w schronie? Wiecej niż niefilozofów? A co gdyby schronili się w nim tylko filozofowie? Co by wyszło Nowej Ludzko¶ci na dobre?

Kurcze!To co teraz wygaduję, brzmi zupełnie jak pytanie do projektu zachowań krypty, autorstwa Enklawy:) Teraz wiem dlaczego przeprowadzono eksperyment na ludziach zamkniętych w schronach.
mattness pl
Ankieta: Kawy nie ma - pusty glos.
czat - inny topic z tej tablicy, fragmenty (UWAGA: bede tendencyjny):
...chata...
...libacja...
Zaczelo mi sie kojarzyc, ale chodzilo o: nie wolna chate, a o Waszego czata, a libacja byla nie alkoholowa, ale chatowa (brzmi uroczo :inlove: )

Moda na schrony - wczoraj byl Fahrenheit 9/11 - byl tam epizod z autetyczna reklama sejfu (!!!) dla ludzi (to na fali strachu po atakach z 2001). Czyli apokalipsa (i jej klimaty) wiecznie zywa.

Teraz o Waszym czacie. Co do pory - nie bede sie wypowiadal.
Ale mam lekki zal do Czecha (Czechu. Sorry, ze publicznie, ale musze usprawiedliwic moje nieprzygotowanie).
Otoz podczas iirc spotkania z PW i burzujami ja tez tam trafilem z zaproszenia Czecha (wielkie dzieki, szczerze). Z checia je przyjalem - chce naglasniac strone, odnajdywac fanow gry... I czat byl bardzo fajny (szczegolnie gwar przed rozpoczeciem moderki smile.gif ), atmosfera luzna. Jednym slowem - cool. To ze o ty, ze bede reprezentowal projekt na czacie, dowiedzialem sie na 5 minut (!!!) przed poczatkiem spotkania tez nie jest jakims tragicznym problemem. Ale Czevhu - mogles mnie uswiadomic, o czym to w ogole bedzie, jakie sa zalozenia. IIrc powiedziales, ze mam byc przygotowany na "czat z tworcami projektow". Jak dla mnie - zbyt enigmatyczne. Jesli znowu mnie zaprosicie - bede zaszczycony. Jeszcze raz powtorze - to ze jest jakis czat, gdzie mozna spotkac fanow falla (i nie dwoch, trzech, ale prawdziwe mrowie) to naprawde fajna sprawa biggrin.gif .
Pozdrawiam
MATT
czechu
Nie mialem zlych intencji smile.gif zreszta to tak dziwnie wyszlo wszystko. Bo o ile pamietam to zaprosilem Cie jako zwyklego falloutowca ktory przychodzi na nasz czat, ale w rozmowie wyszlo ze moglbys zaprezentowac swoj projekt smile.gif no i tak zostalo. Poprostu bylo dosc chaotycznie i tak wyszlo dziwnie... informacje o tym spotkaniu byly juz duzo wczesniej na tej tablicy wiec mogles sie dowiedziec i zgodnie z moja prosba skontaktowac sie ze mna smile.gif a ze wyszlo jak wyszlo to nie moja do konca wina...
Deat(c)hClaw
Przypominam, ze dzisiaj rowniez jest spotkanie. Jednak czy sie odbedzie zalezy od tego, ile osob przyjdzie... Dlatego zapraszam serdecznie wszystkich chetnych...
smile.gif
SPEC
Ja juz tam siedze smile.gif
Deat(c)hClaw
No to jest nas dwoch... Widac, ze ludzie maja lepsze zajecia... Na Woodstock pojechaliscie wszyscy czy jak? wink.gif

Nastepne spotkanie 3 wrzesnia o 19.00...
czechu
3 wrzesnia wszyscy beda ogladac mecz tongue.gif
SPEC
Za pare dni dam log ze spotkania smile.gif
Spicmir
A mnie znowu nie było ... brac fc musi mi wybaczyc ale mam zycie prywatne w sobote >D
Deat(c)hClaw
CYTAT (czechu @ 06-08-2005, 18:12)
3 wrzesnia wszyscy beda ogladac mecz tongue.gif

Czyli z nastepnego spotkania tez nic nie wyjdzie wink.gif
Spicmir
Ja postaram się byc bo nie ogladam żadnych meczy biggrin.gif
SPEC
Spic... mnie nie bylo na tym czacie tez dlugo... a jak zobaczysz loga... laugh.gif
Spicmir
Ja postaram się byc bo nie ogladam żadnych meczy biggrin.gif
Deat(c)hClaw
To bedzie nas dwoch Spic... Chyba ze zrobimy jakies spotkanie jeszcze przed koncem wakacji...
SPEC
Ja nie lubie meczy ogladac :]

Lepiej samemu pokopac smile.gif
Spicmir
to co 3 triple S chateracja ?
SPEC
E... co? tongue.gif
Spicmir
triple SSS czyli Szpon Spicmir Spec
czateracja = operacja na chacie biggrin.gif
SPEC
Aaa... Za**biste biggrin.gif
Spicmir
Spec weż sie wyrażaj no i nie spamuj tongue.gif
Deat(c)hClaw
Wlasnie SPEC, to nasze forum, ale jak chcesz spamowac, to do bu... baru idz wink.gif . Masz ode mnie ostrzezenie, potem bedzie warn za spamowanie. Twoje dwie ostatnie wypowiedzi sa, jakby to napisac... Malo tresciwe i nic nie stoji na przeszkodzie, zeby je za spam uznac...
SPEC
Mozliwe wink.gif Tylko... ja tak musze cos napisac, jak widze, ze gdzies mam cos do powiedzenia... Niewazne - skoro juz pisze to cos napisze.

Ostatnio spotkania sa malo oblegane... schodza na psy... albo propaganda jakas, albo poprostu trzeba ich robic mniej... I moze przydaloby sie info na stronie?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.