Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: McGywer, pluskwa i magnetofon...
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Fallout 1
Dzik666
Po przyjściu do złomowa wziełęm zadanie od Gizma, czyli zabicie McGywera. Następnie powiedziałem o tym swojej niedoszłej ofierze, no i wziełęm zadanie nakablowania Gizma, dostałem pluskwę i magnetofon. Wróciłem do Gizma i próbując z nim pogadac mam tylko dwie opcje od wyboru, albo powiedź mu że go zabiłem, po czym mnie spławi gdyż nie mam jego nieśmiertelnika, albo powiedziec mu że jeszcze go nie zabiłem, a w solucji czytałem, że trzeba zapytac go dlaczego chce zabic Killiana a magnetofon uruchomi się automatycznie, sęk w tym że nie mam tej opcji dostępnej. Dostałem także pluskwę, próbowałem ją użyc na każdej osobie w otoczeniu Gizma i na każdym meblu, i nic. Więc, czy istnieje jakaś możliwośc wykonania tego questa?
Ulyssaeir
pluskwy nie używasz na czymś, okradasz Gizma ale zamiast zabierać mu coś, wrzucasz mu do kiszeni tą pluskwę i wracasz do MCGuy... ee... Killiana ;]
Sorrow
To dlatego, że przechodzisz quest od tyłu. Najpierw "miałeś" zobaczyć próbę zabicia Killiana i przyjąć od niego quest a dopiero potem przyjąć zlecenie od Gizmo.

Widocznie nikt nie pomyślał o tym, by sprawić by pytanie czy już zabiłeś Killiana liczyło się jako dowód.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.