home
jabot
opis:

Jeden z młodszych członków forum (just fourteen), gracz erpegów rozmaitych (ns i wfrp oraz f:pnp), twórca tekstów, obrazów i dźwięków różnych.

co robi:

Uczy się (założyłem się z ojcem że jak będę miał na półrocze średnią ocen 4.5 to on mi kupi laptopa... no i w ten sposób się uczę ), gra w kapeli "Brudny Kot" i prowadzi własny projekt "Smaczny budyń v", gra na gitarze z 5 strunami (wczoraj E poszła ), śpiewa, pisze teksty, wyrzuca śmiecie i kumpluje sie z kilkoma takimi typami, robi komiks na potrzeby forum, chodzi na polowania (robi przeważnie za nagonkę) i szuka w swojej mieścinie Czecha - innego członka forum - narazie bezskutecznie.

co zrobił:

Skonstruował masę bezużytecznych rzeczy (m.in. kilka breloczków do kluczy, super kostkę do gitary, długopis-pisolet), nagrał płytę z zespołem "brudny kot", 10 pompek and much more...

inni o mnie:

Kiedys dostalem taki wierszyk od dziewczyny ktora sie we mnie zabujala a ja ją olalem (nie zartowalem z lamaniem serc ) to tylko urywki: " (...)Kartofel stary i brzydki co nie nadaje sie na frytki (...) Chodzi jak koza ma twarz jak mafioza (...) Nos jak u pinokia a w ręku Nokia*(...) "itd. wiecej nie pamietam.
jabot
hobby:
sporty, myślistwo, włóczenie się po okolicy, sztuki walki, psycho-neuro tricks
film:
boondocksaints, casablanka
typ muzyki:
heavymetal, punk
książka:
popraw humor sobie i innym - poradnik idioty
kreskówka:
bolek i lolek
gra:
fallout, burdel dash, halflife