home
Obsydian
opis:

Człowiek zagadka ;], ma wiele talentów chodz dość skrzętnie skrwanych, by nie móc zostać wykorzystanym przez siły zła tudzierz wierzycieli ;]. Na forum znany wszystkim jako ten bardzo zły Administrator, potrafiący banować za nic ;]. Założyciel Shamo, restaurator Tytana i jeszcze paru innych projektów. Robiący grafikę w taśmowej ilości dla wszystkich serwisów Falla w Polsce i nawet za granicą jak się da ;]. Do tego wiecznie zabiegany.

co robi:

Studiuje się, a przynajmiej usiłuje sprawiać takie wrażenie na wydziale informatyki. Wiecznie marudzi i jest zły (dla zasady ;]). Twórca haremów i heartbreaker. Wręcz nałogowo ogląda filmy i pije herbatę w ogromnych ilościach. Planuje także wyjazd do Chin i podróż koleją Trans - Syberyjską, Moskwa - Pekin.

co zrobił:

Jeden z "odwiecznych" czy "przedwiecznych" ludzi obecnych od początku działania sceny eF'a w polsce. Kiedyś założył mapę klanową, dzięki której zyskał niemały rozgłos. Obecnie prowadzi ranczo gdzieś na pustkowiu o bardzo wymownej nazwie Shamo.

inni o mnie:

an_ge aka córuś: mum ma nos w chmurach, niezły tyłek, śliczną córuś i taaaaaakie ego. Zgłoszeń matrymonialnych oczekuje pod adresem: jeremiah@tlen.pl Mum, nie córuś.
Obsydian
hobby:
psychologia, fotografia, grafika, podróże, webdesign
film:
jak rozpętałem wwII, adwokat diabła, tron
typ muzyki:
irlandzka, gotyk, rock, jazz
książka:
potomek boskiego węża, jeremiah
kreskówka:
ghost in the shell
gra:
fallout, cywilizacja 3, syberia