Forum | Blog | Album | Chat

       Login:
       Hasło:
       Zapamiętaj mnie
       
 
     - Zarejestruj się!
     - Zapomniałeś hasła?
     - Wiadomosci ze sceny
     - Fallout 3 Almanach 2.0
     - Wyślij newsa
     - Informacje o serwisie
     - Forum dyskusyjne
     - Chat
     - Album Rodzinny
     - SHAMO Blog
     - Niekończąca Się Opowieść
     - NSO Info
     - Pamiętniki Fallout
     - Postnuklearne Pocztówki
     - Tylko Oryginalny Fallout
     - ZINY


s p o n s o r:
patron akcji TOF:

Tylko Oryginalny Fallout
Play Extra: Saga Fallout 
dodano: 02-11-2008, 07:22 przez: Obsydian

To już jest koniec ;] rozdają SAGE za nie całe 8zł ;]:

Wydanie specjalne magazynu Play poświęcone grze Fallout 3. Na płycie DVD antologia najlepszych gier RPG w historii: Saga Fallout (Fallout + Fallout 2 + Fallout Tactics)! Dodatkowo dwa plakaty.

Specjalne wydanie magazynu PLAY, w całości poświęcone grze Fallout 3, trafi do kiosków już 31 października. Na dołączonej do numeru płycie DVD znalazła się cała Saga Fallout, czyli trzy gry po polsku: Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics. Cena wydania to 7,90 zł
Nie ma lepszego momentu na zagranie w legendarne postnuklearne erpegi niż tuż przed premierą trzeciej części. Długie, cieszące niesamowitym radioaktywnym klimatem dwie części Fallouta do dziś uznawane są za czołówkę komputerowych gier fabularnych. A Fallout Tactics pozwoli też zasmakować tego niesamowitego świata fanom lekkiej strategii. - playpc.pl

Fallout i Fallout 2 to jedne z najlepszych gier RPG w historii, piekielnie wciągające, rozbudowane i genialne. Trzeba zagrać.


PLAY EXTRA

Czytaj więcej »    Forum: Tylko Oryginalny Fallout"Pisma z sidi" 
dodano: 17-10-2008, 23:59 przez: Squonk

"Pisma z sidi" jakie są każdy widzi. Można je czytać, można ich nie czytać, można z nimi robić co się chce. Nie można jednak zaprzeczyć - abstrachując od ich poziomu - że ich największym plusem są pełne wersje gier. Czasem są to niezłe "kobyły" klasyki, czasem tylko tytuły dla smakoszy, niekiedy czerstwawe michałki.

To temat o tym jakie gry są dodawane do aktualnych numerów czasopism poświęconych grom komputerowym.

-----

W razie wątpliwości o czym jest dana gra - zajrzyj TUTAJ.

-----

Click 11/2008 - cena 8,50 zł.
- El Matador - gra akcji
- Szymek Czarodziej 4 - przygodowa
- Blitzkrieg 2: Upadek Rzeszy - RTS

Czytaj więcej »    Forum: Tylko Oryginalny FalloutFallout i Fallout2 w GOG.com 
dodano: 23-09-2008, 16:03 przez: Obsydian

Czym jest Fallout nie trzeba wyjaśniać zwłaszcza na tym forum ;]. Natomiast przydałoby się słowo wyjaśnienia czym jest GOG.com. GOG to skrót od: Good Old Games - i jest to "nowa" inicjatywa firmy CDProjekt. W skrócie jest to coś na kształt cyfrowej dystrybucji gier. W tym przypadku jest to dystrybucja gier starszych ale dobrych jak: Fallout, Operation Flashpoint, Sacrifice, IGI2 etc. Ceny zaczynają się od 5,99$ ;].

W chwili obecnej trwają zamknięte beta testy, jednak dysponuję 1 kodem uprawniającym do wejścia w strefę bety gog.com ;].

http://www.gog.com/beta KOD: S2MS7UYC

Kto pierwszy ten lepszy ;].

Czytaj więcej »    Forum: Tylko Oryginalny FalloutNowa seria Gazety Wyborczej - gry za 5.99 
dodano: 28-11-2007, 18:35 przez: Kazul

Od jutra, co czwartek będzie można kupić wraz z Gazetą Wyborczą między innymi takie gry jak: Gothic, Painkiller czy Fallout oczywiście. Jest to kolejna okazja by mieć za masakrycznie niewielkie pieniądze, jedynie 5.99 zł oryginalnego Fallouta.
Tak więc, na kioski!!!

Czytaj więcej »    Forum: Tylko Oryginalny FalloutFallout w sklep.gram.pl 
dodano: 11-07-2007, 11:51 przez: Obsydian

Jeżeli macie obawy / wątpliwości / niechęć etc. do Allegro i osób tam wystawiających swoje towary możecie skorzystać z internetowego sklepu polskiego wydawcy gier Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics - firmy CDProjekt i gram.pl

Sugerowana cena każdego z wydań (łącznie z SAGĄ czyli 3 części w 1) to 19,90!!!.

Ponadto - jeżeli jesteście zarejestrowanymi użytkownikami serwisu gram.pl (jeżeli nie posiadacie konta - kliknijcie tutaj).

I kupiliście jakiekolwiek gry uczestniczące w programie wPLN (Wirtualne Pieniądze), jesteście w stanie "zbić" cenę 19,90 aż do 9,90 za grę !!! Czyste szaleństwo !!!

- Fallout w sklep.gram.pl

inne sklepy:

- Fallout w Ultima.pl
- Fallout w play.pl

Czytaj więcej »    Forum: Tylko Oryginalny FalloutFallout na Allegro 
dodano: 11-07-2007, 11:18 przez: Obsydian

Jeżeli macie trudności ze znalezieniem w marketach / sklepach / kioskach swojej ulubionej gry, a mieszkacie np. w małym miasteczku / wiosce - jest jeszcze jedno wyjście z tej sytuacji. Mając internet macie dostęp do - Allegro.

Co prawda jest to rynek wtórny ale nie oznacza też, iż sprzedaje się tam jedynie używane przedmioty. Co jaki czas o ile nie stale znajdują się tam aukcje na których można kupić oryginalne wydanie SAGI Fallout lub poszczególnych tytułów.

Fallout na Allegro

Czytaj więcej »    Forum: Tylko Oryginalny Fallout
FALCON VISUAL | creative agency
Shamo - Fallout Community | Copyright (c) 2002-2010 Michał Cichoń & Falcon Visual. Projekt: falconvisual.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizacja strony dla Firefox 2.0 oraz IE 6.0 oraz wzwyż. Minimalna zalecana rozdzielczość ekranowa to 1024x768. Kopiowanie i powielanie tekstów ze strony jak i z forum tylko za pisemną zgodą jej autorów. Fallout, Interplay i Bethesda Softworks są zastrzeżonymi znakami handlowymi firm Interplay & Bethesda Softworks. Użyte elementy grafiki należš do Rowan Cassidy.
Fallout Shelter!