SHAMO - Fallout Community
Informacje Szlak Pocztówki Forum
Informacje

Czym są Pamiętniki ?
Definicja encyklopedyczna podaje że:

"Pamiętnik, to relacja piśmiennicza odtwarzająca autentyczne wydarzenia, których autor był uczestnikiem bądź naocznym świadkiem, przekazująca także osobiste refleksje i przeżycia wewnętrzne związane z opisywanymi faktami. W centrum zdarzeń znajduje się zawsze autor, co przesądza o autobiograficznym charakterze pamiętnika.

Pojęcieowo obejmuje: dziennik (zapis bieżących wydarzeń i przemyśleń, np. tzw. dziennik intymny) oraz wspomnienie-relację spisywaną retrospektywnie, z dystansu czasowego. Narracja pamiętnika przestrzega najczęściej porządku chronologicznego i pierwszoosobowej formy gramatycznej, choć zdarzają się wyjątki."Czym są te strony ?
Strony te poświęcone są fikcyjnym pamiętnikom dotyczącym wędrówkom po pustkowiach Kalifornii, będącymi następstwem 3 wojny światowej, w której rozgrywa się akcja gry Fallout. Znajdziecie na nich również porady (z grubsza, gdyż nie jest to solucja) jak poradzić sobie grając w Fallout'a. Będziecie mogli też zobaczyć na screenach jak wspaniale prezentuje się ta nieprzeciętna gra, która od lat pochłania umysły ludzi z nią związanych.

Pamiętnik Natalii
(Fallout)
Autor:
Obsydian
GG: 1358674


Korekta:
an_ge